Рада безпеки ООН проведе засідання щодо України 6 червня. Про що говоритимуть

Рада Безпеки ООН у понеділок, 6 червня, проведе засідання щодо ситуації в Україні. Основним питанням на порядку денному стало сексуальне насильство в контексті війни РФ проти нашої держави. Про це повідомляється на сайті ООН.

На засіданні заплановано виступи спеціального представника із питань сексуального насильства в умовах конфлікту Прамілі Паттен, представників громадянського суспільства з України та США, а також очікується участь у роботі Ради безпеки голови Європейської Ради Шарля Мішеля.

Крім цього, Рада безпеки ООН найближчим часом може розглянути проєкт резолюції щодо відновлення експорту української пшениці до Чорноморського регіону. Хоча текст документа поки що не отримано, проте в Організації обізнані щодо заходів, яких різні сторони  вживають стосовно цього питання.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський відвідав у неділю, 5 червня, бойові позиції Збройних сил України у Лисичанську та Соледарі. Напередодні вдень він також був у Запоріжжі, де зустрівся з тимчасовими переселенцями з Маріуполя.

Читайте також:

Росіяни привозять до Маріуполя мінімум продуктів та води. Ситуація у місті

Нафтове ембарго від ЄС. Наслідки для РФ

Як ховають людей у прифронтовому Лисичанську. Реалії

Прямий ефір