Путіну потрібні перемоги, тому вигадали міф про взяття Кринок, — Юсов

Андрій Юсов. Фото: uatv.ua

Імітація виборчого процесу та соціальна напруга у РФ, що зростає, змушують Кремль вигадувати досягнення. “Взяття Кринок” — українського плацдарму на лівому березі Дніпра в Херсонській області, про яке доповіли Путіну, — з таких міфів. Про це сьогодні, 25 лютого, в ексклюзивному коментарі телеканалу FREEДОМ на полях форуму “Україна. Рік 2024″ сказав представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов.

“У Росії продовжується імітація виборчого процесу. А це означає, що кремлівському режиму треба показувати хоч якісь досягнення. Якщо їх немає, вигадують, як у випадку з Кринками. Якщо є хоча б мінімальні, то роздмухуються до космічних масштабів”, — констатував представник ГУР.

Він додав, що таким чином російська пропаганда намагається відповісти на невдоволення громадян втратами й тривалою війною, що росте.

“Соціальне напруження у так званій Російській Федерації зростає, невдоволення війною, невдоволення втратами також зростає. Тому російська пропаганда шукає і вигадує міфічні перемоги, щоб пояснити, заради чого два роки йде повномасштабне вторгнення, знищується особовий склад російської армії, знищується російська економіка, деградує Російська держава в цілому. Шукають відповіді”, — сказав Андрій Юсов.

Раніше повідомлялося, що Сили оборони України утримують плацдарм на лівобережжі річки Дніпро у Херсонській області. Російські окупанти намагаються повернути втрачені позиції, але українські бійці продовжують завдавати їм вогневого ураження.

Прямий ефір