Путін поміняв Суровікіна на Герасимова: до чого це призведе

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу призначив начальника генерального штабу Росії Валерія Герасимова на посаду командувача об’єднаного угруповання військ, а Сергія Суровікіна, який раніше обіймав цю посаду, понизив до заступника командувача. Про це сьогодні, 11 січня, повідомили російські пропагандистські ресурси, інформує FREEДОМ.

Крім Суровікіна, заступниками Герасимова стали головний командувач сухопутних військ генерал Олег Салюков і заступник начальника Генштабу РФ генерал-полковник Олексій Кім.

Призначення Герасимова і пониження на посаді Суровікіна прокоментував військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко.

“На перший погляд, просто чергова перестановка… Перестановка, від якої результат не зміниться, адже всій цій зграї некомпетентних лампасників судилося так чи інакше стати генералами поразки, але цікавим у тому, що відбувається, є інше”, — написав він у Telegram-каналі.

Він нагадав, що зовсім недавно Лапін був “головною дівчинкою для інформаційного побиття з боку Пригожина і Кадирова”, а “Суровікіна мало не на руках носили пропагандистські ресурси”. Однак пул ФСБ, який тиснув на Шойгу через цих людей, став втрачати авторитет і довіру.

“У командування РОВ повертається стара дуб-дерево команда, яка критично не змінить ситуацію в зоні бойових дій, а ось на внутрішній арені, і навіть трохи глибше, можуть відбутися дуже неприємні зміни для луб’янківської групи. І Суровікін — заступник, а Лапін знову при ділі — це початок”, — вважає Коваленко.

Читайте також: Суровікін — обличчя війни, яке обікрало ЗС РФ і зробило собі статки на крові, — Шаведдінов

Нагадаємо, Сергій Суровікін був призначений командувачем об’єднаного угруповання військ 8 жовтня 2022 року.

Раніше глава ПВК “Вагнер” Євген Пригожин неодноразово критикував військове керівництво Міноборони РФ, зокрема Валерія Герасимова.

Читайте також: Герасимов стане офіційним цапом-відбувайлом у цій війні — думка генерала Романенка (ВІДЕО)

Прямий ефір