Псевдореферендуми не мають юридичної сили навіть за законами Росії, — Коваленко (ВІДЕО)

Олександр Коваленко. Скріншот: uatv.ua

Псевдореферендуми Росії на окупованих територіях України не мають жодної юридичної сили. На цьому наголосив військово-політичний оглядач Олександр Коваленко в ефірі телеканалу FREEДОМ.

“Насправді ми чудово розуміємо, що це абсолютно не має жодної юридичної сили ні для українського законодавства, ні для міжнародного законодавства. Скажу більше, навіть у законодавстві РФ відсутні норми щодо цих “референдумів”, — сказав Коваленко.

Він зазначив, що за приєднання “ДНР” до РФ, наприклад, голосують російські громадяни-пропагандисти.

Коваленко вважає, що зараз на тлі мобілізації можна спостерігати крах Російської Федерації. Він зазначив, що РФ не зможе так протистояти владі, як це робили українці.

“Ми можемо сподіватися лише на Збройні сили України. А те, що в Росії щось станеться, ми бачили, що відбувалося. Оголосили вони свою часткову мобілізацію. Що там сталося? Щоразу, коли в Україні виникала загроза нашому громадянському суспільству, нашій державності, відбувалися Революції. Навіть під кулями, навіть у своєму житті, практично кожен громадянин України розумів, що він зараз бореться за майбутнє своїх майбутніх поколінь. У Росії цього немає. Росія – це аморфна безхребетна нікчемна субстанція, яка існує у реаліях”, — додав оглядач.

Читайте також: Президент РФ та його оточення думали про загальну мобілізацію, але їх зупинили, — Романенко (ВІДЕО)

Прямий ефір