Президент РФ та його оточення думали про загальну мобілізацію, але їх зупинили, — Романенко (ВІДЕО)

Ігор Романенко. Скріншот: uatv.ua

Президенту Росії Путіну більше не пробачать таких програшів, як наступальні дії української армії на Херсонському та Ізюмському напрямках, це може перерости в його політичну смерть. Таку думку озвучив колишній заступник начальника Генштабу Збройних сил України Ігор Романенко в ефірі телеканалу  FREEДОМ.

Романенко наголосив, що українські військові вже перехопили стратегічну ініціативу на фронті й перейшли від оборонних дій до наступальних.

Водночас експерт нагадав, що на Донецькому напрямку точаться важкі бої, де російські окупанти намагаються наступати.

“На окремих напрямках, в районах окремих міст російські окупанти намагаються проводити, як і раніше, наступальні дії та штурмування”, — уточнив він.

Таким чином, ситуація на фронті, зокрема успішний наступ ЗСУ у Харківській області, змусили Путіна та його оточення ухвалити рішення про мобілізацію.

“Вони навіть думали про загальну мобілізацію, але їх відмовили. Бачимо реакцію громадян, вона дуже різна. Хоча загалом, не миттям, то катанням, вони наберуть ці заявлені 300 тисяч солдатів”, — вважає військовий експерт.

За його словами, попри роз’яснення міністра оборони РФ Шойгу про те, що це будуть люди з бойовим досвідом, у Росії до армії будуть забирати всіх.

Читайте також: Успіхи української армії на полі бою змушують Путіна ухвалювати непопулярні рішення, — Веніславський

Нагадаємо, 21 вересня президент РФ Володимир Путін виступив зі зверненням до народу на федеральних телеканалах, у якому оголосив про часткову мобілізацію в Росії.

Прямий ефір