Пропаганда — дуже зручна сфера, на якій можна красти мільйони, — Барановський

Олексій Барановський. Скріншот: uatv.ua

Пропаганда в Росії — це окрема сфера для корупції, яку складно контролювати. Тому ця ніша фінансуватиметься через те, що велика кількість людей заробляє таким чином гроші. Таку думку сьогодні, 22 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив представник політцентру легіону “Свобода Росії”, адвокат Олексій Барановський.

“Триває списування грошей на пропаганду тому, що на цьому дуже зручно красти. Якщо на ракетобудування навіть можна красти, то уявіть собі, які крадіжки панують у сфері таких м’яких технологій, коли особливо то точно не перевіриш скільки сюжетів вийшло, скільки в інтернеті публікацій або коментарів. А це ж усе гроші. Тому це дуже зручне середовище для корупції”, — пояснив він.

Ця корупційна ніша заповнена великою кількістю людей, які крадуть мільйони на поширенні фейків і просуванні російських наративів.

“Дуже зручна сфера, на якій можна красти мільйони, і ніхто не буде відмовлятися від цих видаткових рядків бюджету, тому що там дуже велика кількість людей годується з цього”, — зазначив він.

Читайте також: Найголовніший і найефективніший викривач російських міфів — це Зеленський, — Барановський

Прямий ефір