Найголовніший і найефективніший викривач російських міфів — це Зеленський, — Барановський

Олексій Барановський. Скріншот: uatv.ua

Російська пропаганда продовжує поширювати неправдиву інформацію і витрачає бюджетні кошти на фейки проти України. Головним викривачем подібних міфів можна вважати президента України Володимира Зеленського, який на міжнародних майданчиках відкрито доносить усьому світу правду. Таку думку сьогодні, 22 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив представник політцентру легіону “Свобода Росії”, адвокат Олексій Барановський.

“Безумовно, українські викриття фейків потрібні. Це досить професійна і копітка робота, яку виконують українські слідчі. Але найефективніше в контрпропаганді російських наративів для аудиторії американської — це заяви президента Зеленського. Навіть його останній нещодавній виступ в ООН — це просто відкритий лист і послання всьому світові, що пояснює, з чим ви маєте справу. Усі ось ці поступки, якісь спроби домовитися з [президентом РФ Володимиром] Путіним — вони безглузді, вони призведуть тільки до продовження численних жертв серед мирного населення України. Тому в цьому відношенні найголовніший і найефективніший викривач російських міфів — це Зеленський”, — пояснив він.

Адвокат упевнений, що для ефективної роботи контрпропаганди з українського боку важливим є симбіоз журналістів-викривачів російських фейків і правильна подача українських наративів з боку Зеленського.

“Я думаю, що має бути такий ансамбль: з одного боку, професійні журналісти, дослідники українські викривають ці типові російські прийоми фейків, а офіційна влада, в особі Зеленського, задає український наратив, який мають почути у світі і його чують”, — зазначив він.

Читайте також: Уроки за сценарієм Кремля: у школах РФ влаштували “путінюгенд” (ВІДЕО)

Прямий ефір