Проходить лікування після поранення і мріє про свою сім’ю — історія військовослужбовця ЗСУ (ВІДЕО)

Будує плани на майбутнє, попри важкі поранення. 30-річний захисник України з Житомира проходить лікування в Дніпрі. Військовий служив помічником оператора дрона, коли їхній екіпаж потрапив під атаку противника. Нині, перебуваючи в лікарні, він уже чітко спланував своє майбутнє. І перший крок — створити сім’ю з дівчиною, з якою познайомився під час повномасштабної війни, повідомляє FREEДОМ.

До Збройних сил України Олександр приєднався наприкінці 2022 року. Він розповів, що щойно отримав повістку, одразу прийшов до центру комплектації. Хлопця направили в десантні війська, де він став служити помічником оператора дрона на найгарячіших напрямках фронту. А 8 червня цього року Олександр отримав поранення.

“Скид із дрона, два вибухи. У підсумку так все вийшло. Пощастило, що швидко евакуювали — протягом трьох годин. Турнікети були нормально накладені. Крові багато втратив, але було нормально”, — згадує він.

За словами медиків, у військовослужбовця сильно постраждали руки і ноги, кістки були роздроблені.

“Усі кінцівки постраждали. Вони перебувають в апаратах зовнішньої фіксації. Але сьогодні вже все йде на поправку, і ми думаємо, що вже скоро будемо бачити, як він почне ходити та повернеться рухливість рук”, — розповів про стан пацієнта генеральний директор лікарні.

Олександр — сирота, його вихованням опікувалася бабуся, тож після стабілізації стану в лікарні першу, кого він попросив покликати до себе, — свою кохану. Вони познайомилися вже під час повномасштабної війни, коли чоловік був у короткій відпустці в Житомирі.

“Добра, красива, чуттєва. Все, що треба”, — розповідає він про свою обраницю.

Анжеліка за останній час стала найближчою людиною для Олександра. І щоб зустріти кохану, хоч і не встаючи з лікарняного ліжка, попросив медиків допомогти йому та купити квіти.

Те, що хотів сказати коханій, через присутність камер Олександр не зміг. Але Анжеліка каже, зрозуміла його і без слів.

Продовжувати лікування Олександр буде в Києві, а реабілітацію проходити планує в рідному Житомирі. Його кохана зізналася, що проходитиме всі етапи відновлення разом із ним.

“Будемо поруч, будемо підтримувати. Все буде добре”, — впевнена Анжеліка.

Читайте також: Гольф — як частина реабілітації: військовослужбовці та ветерани ЗСУ відновлюються в Одесі (ВІДЕО)

Прямий ефір