Про створення коаліції далекобійної зброї для України оголосив президент Франції

Емманюель Макрон. Фото: president.gov.ua

Союзники України створять коаліцію для постачання Києву далекобійного озброєння. Про це повідомив президент Франції Еммануель Макрон за підсумками зустрічі лідерів Європейського Союзу в Парижі, інформує FREEДОМ.

За словами Макрона, вже досягнуто рішення передати Україні ракети і бомби середньої і великої дальності.

“Ми переконані, що поразка Росії необхідна для безпеки і стабільності в Європі. І, за великим рахунком, сьогодні на карту поставлено, з одного боку, театр воєнних дій в Україні, тобто можливість для України витримати будь-який новий російський наступ, витримати будь-які ризики найближчими місяцями. Але також на карту поставлено і можливість для європейців визначити свою власну колективну безпеку”, — заявив президент Франції.

Читайте також: Хоча б охороняти військові заводи: у Європі розпочалася дискусія про відправлення військових НАТО до України

Нагадаємо, у межах робочого візиту до Франції президент Володимир Зеленський 16 лютого підписав із президентом Французької Республіки Еммануелем Макроном Угоду про безпекове співробітництво між Україною та Францією. Документ діятиме 10 років.

Прямий ефір