Про “Мінськ”, агресію РФ та Україну – що заявив Блінкен після зустрічі з Кулебою та Лавровим (ФОТО, ВІДЕО)

Фото UA

США глибоко стурбовані агресивними діями проти України. Про це сьогодні, 2 грудня, під час пресконференції про підсумки переговорів з очільниками МЗС України та Росії Дмитром Кулебою та Сергієм Лавровим розповів державний секретар США Ентоні Блінкен.

Переговори проходили у межах зустрічі міністрів закордонних справ країн-учасниць Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) у Стокгольмі, інформує кореспондент телеканалу UA.

Блінкен наголосив, що Сполучені Штати, як і раніше, непохитні у підтримці територіальної цілісності та суверенітету Української держави. Держсекретар США акцентував, що Мінські угоди, на думку Штатів, є найкращим шляхом для дипломатичного розв’язання кризи на сході України.

І зазначив, що агресія РФ проти України матиме для Кремля значні наслідки, зокрема серйозні економічні заходи, від яких США утримувалися в минулому.

Нагадаємо, у столиці Швеції 1 грудня розпочалася щорічна зустріч міністрів закордонних справ країн-учасниць ОБСЄ. У ній беруть участь делегації 57 держав. Швеція приймає нинішню зустріч міністрів закордонних справ, оскільки наразі головує в ОБСЄ.

На полях зустрічі міністрів закордонних справ країн-учасниць ОБСЄ відбулись перемовини глави МЗС України Дмитра Кулеби та державного секретаря США Ентоні Блінкена.

Читайте також: Вимога Путіна про нерозширення НАТО на схід схожа на поганий жарт, – Блінкен

Прямий ефір