Президент привітав українців з Днем єднання

Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року, яке деякі західні ЗМІ назвали датою ймовірного вторгнення Росії в Україну, Днем єднання. Відповідний указ глава держави видав 14 лютого.

Про це повідомляє UA.

“Великий народе великої країни, добрий ранок тобі! Сьогодні важливий день – День єднання нас всіх. Ми різні, різного віку, різної статі, з різних місць, регіонів, різних професій, талантів, різних знань мов, релігій. Але об’єднує нас єдине бажання – бажання жити в мирі, жити щасливо однією родиною з дітьми, з батьками. На все це ми маємо повне право, бо ми у себе в дома, ми в Україні. Ніхто наш дім не буде любити так, як ми любимо. Ніхто, тільки ми разом, зможемо наш дім захистити. З Днем єднання, синьо-жовті! З Днем єднання, Україно!”, – сказав Володимир Зеленський.

У День єднання державний прапор України буде піднято на будівлях усіх населених пунктів країни, а о 10:00 – виконано державний гімн.

Нагадаємо, у президентському указі №53/2022 від 14 лютого 2022 року йдеться, що День єднання оголошено для “посилення консолідації” українців, зміцнення їхньої “стійкості” на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Читайте також: Телемарафон “День єднання”

Прямий ефір