Президент Фінляндії не впевнений, що у Путіна вистачить сміливості для зустрічі із Зеленським

Александр Стубб. Фото: gettyimages.com

Путіну рідко можна довіряти. Про це заявив президент Фінляндії Александр Стубб після переговорів у Білому домі, повідомляє FREEДОМ.

Він зауважив, що Трамп намагається завершити війну, але стратегічні цілі Путіна залишаються незмінними. Фінський президент сумнівається, що у Путіна вистачить сміливості, щоб прийти на тристоронню зустріч.

“Ми повинні пам’ятати: Путіну рідко можна довіряти. Тому ще належить зрозуміти, чи вистачить у нього сміливості прийти на таку зустріч. Чи вистачить у нього мужності брати участь у тристоронній зустрічі чи він знову тягнутиме час? Звичайно, якщо він і далі буде тягнути, то разом ми будемо шукати нові рішення”, — заявив Стубб.

За його словами, у Вашингтоні учасники зустрічі з президентом США Дональдом Трампом домовилися щодо гарантій безпеки, у досить стислі терміни планують повернутися до цього питання більш конкретно.

“Наступний крок — двостороння зустріч. Я б не став її форсувати, але сподіваюся, що вона відбудеться протягом найближчих кількох тижнів. І якщо це станеться, то незабаром може відбутися і тристороння зустріч. Але, повторюся, сумніви викликає прихильність Путіна цьому процесу”, — висловив думку президент Фінляндії.

Читайте також: Зустріч Зеленського і Путіна може не відбутися через різні позиції з низки питань — розбір політолога

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп після зустрічі у Вашингтоні з президентом Володимиром Зеленським та європейськими лідерами заявив, що займеться організацією зустрічі лідерів України і Росії.

Прямий ефір