Потрібно стабілізувати ситуацію на фронті, а потім планувати контрнаступальні дії, — Зеленський

Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Перспективи у Збройних сил України (ЗСУ) до контрнаступу є, але насамперед необхідно стабілізувати ситуацію на фронті. Сьогодні армія РФ намагається наступати. Про це в інтерв’ю французькому інформагентству AFР заявив президент України Володимир Зеленський, повідомляє FREEДОМ.

“Є перспективи. Для цього потрібно насамперед стабілізувати ситуацію на фронті. Вона не стабільна. Зараз їх потрібно зупинити. Ми зупинимо їх і потім будемо мати відповідну укомплектованість бригад для того, щоб розраховувати на наступні кроки, контрнаступальні тощо. Зараз потрібно стабілізувати ситуацію, а потім говорити, коли будуть контрнаступальні дії”, — сказав він.

Президент наголосив, що поле бою і дипломатія взаємопов’язані й Україні необхідно показувати силу та компетентність на обох напрямках.

“Є поле бою, є дипломатія. Два паралельні шляхи. Є динаміка на полі бою. Ми будемо сильніше виглядати в дипломатичному сенсі. Якщо ми будемо слабкі на полі бою, ми будемо не суб’єктами, а об’єктами в дипломатичному напрямку”, — сказав він.

Читайте також: Зло геноциду оновило форму і пішло проти України, почавши з Криму, — Зеленський у 80-ту річницю депортації кримських татар

Прямий ефір