Постачання в Україну бойових БПЛА з Туреччини не пов’язане з напругою на сході, – Демір

Фото Укрінформ

Домовленості України та Туреччини щодо постачання бойових безпілотних літальних апаратів (БПЛА) не пов’язані зі зростанням напруженості на сході України.

Про це повідомляє UA із посиланням на Hürriyet.

Керівник Директорату оборонної промисловості Турецької Республіки Ісмаїл Демір, відповідаючи на запитання журналістів у межах конференції з глобальних стратегій в оборонній та авіаційній промисловості, повідомив, що передача бойових БПЛА відбулася у межах проєкту, про який йшлося до наростання напруженості на сході України.

“Ми продали Україні партію бойових безпілотників. Зараз у регіоні існує напруженість. Про продаж не йдеться. Це був процес. Були домовленості про партію (бойових БПЛА, – ред.), про що йшлося від самого початку. В Україні були певні виробничі та інвестиційні проєкти, про які йшлося спочатку. Це хід проєкту. Це не пов’язано з останніми подіями. Не повинно скластися враження, що Туреччина відправляє в Україну БПЛА та бойові БПЛА через напруженість”, – сказав Демір.

Нагадаємо, президент Туреччини Реджеп Ердоган запропонував бути посередником між Україною та Росією на тлі активності російських військ біля українських кордонів.

Читайте також: Досвід Туреччини з розвитку індустріальних зон може стати корисним для нашої держави, – посол України

Прямий ефір