Понад 50 будинків залишилися без вікон: росіяни обстріляли Краматорськ дронами, КАБами та зі “Смерчів” (ФОТО)

Наслідки ударів РФ по Краматорську. Фото: facebook.com/kramatorsk.rada

Вночі та вранці сьогодні, 9 жовтня, російські війська обстріляли Краматорськ у Донецькій області безпілотниками, коригованими авіаційними бомбами (КАБ) та з реактивних систем залпового вогню “Смерч”. В одному з районів рятувальники гасили пожежу на території приватних домоволодінь. Поранення отримала місцева мешканка. Про це з місця ліквідації атаки РФ повідомляє кореспондентка телеканалу FREEДОМ Альона Грамова.

Внаслідок ударів РФ пошкоджено понад 50 приватних будинків і дві багатоповерхівки. Постраждали школа, адміністративна будівля підприємства, автомобілі.

Наслідки ударів РФ по Краматорську. Фото: facebook.com/kramatorsk.rada

На місці працюють комунальні служби, які відновлюють пошкоджені комунікації.

Наслідки ударів РФ по Краматорську. Фото: facebook.com/kramatorsk.rada

“Вибухова хвиля була потужна, вибило у мене вікна. Відчув, що в будинку все посипалося на мене. Ми з дружиною були. Всі вікна вилетіли, все позривало, навіть гаражні ворота завалило. Кошмар, коротше. Все зруйновано. Я везучий, до мене вже втретє прилітає”, — розповів житель Краматорська Микола.

Наслідки ударів РФ по Краматорську. Фото: facebook.com/kramatorsk.rada

Читайте також: Є загиблі, багато пошкоджень: Росія атакувала десятками БпЛА та авіабомбами Сумщину та Запоріжжя (ФОТО)

Як повідомлялося, в ніч на 9 жовтня армія РФ атакувала Україну 112 ударними БпЛА “Шахед”, “Гербера” та безпілотниками інших типів. Зафіксовано влучання 22 ударних БпЛА на 12 локаціях.

Прямий ефір