Росія завдала удару безпілотниками по Чернігівській області. Під обстріл потрапив об’єкт енергетичної інфраструктури. Про це сьогодні, 30 вересня, повідомив голова обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус, інформує FREEДОМ.
У місцях влучань виникли пожежі. Їх оперативно ліквідували.
За словами голови ОВА, без електропостачання залишилися понад 26 тисяч абонентів у Бобровиці та сусідніх населених пунктах. Ведуться відновлювальні роботи.
Всього за добу росіяни 20 разів атакували Чернігівську область. Вибухи зафіксовані в 13 населених пунктах.
Читайте також: Влучання БпЛА — на шести локаціях: про чергову ворожу атаку повідомили у Повітряних силах
Нагадаємо, понад пів тисячі разів по 14 населених пунктах Запорізької області завдали удару російські окупанти за минулу добу. А в Сумській області внаслідок російської атаки загинула родина з двома дітьми.














