Понад 1 000 загарбників, 21 артустановку та 7 бронемашин знищили українські захисники на фронті, — Генштаб ЗСУ

Знищена російська техніка. Фото: ap.org

За минулу добу Сили оборони України ліквідували на фронті 1 060 російських окупантів, знищили 21 артилерійську систему і понад 90 одиниць ворожої автомобільної техніки. Про це сьогодні, 12 січня, повідомили в Генеральному штабі Збройних сил України (ЗСУ), інформує FREEДOM.

Так, загальні бойові втрати російських військ з 24.02.2022 до 12.01.2026 орієнтовно становлять:

  • особового складу — близько 1 220 000 (+1 060) осіб;
  • танків — 11 541 од.;
  • бойових броньованих машин — 23 892 (+7) од.;
  • артилерійських систем — 35 973 (+21) од.;
  • РСЗВ — 1 598 од.;
  • засобів ППО — 1 270 (+1) од.;
  • літаків — 434 од.;
  • гелікоптерів — 347 од.;
  • БпЛА оперативно-тактичного рівня — 104 421 (+353) од.;
  • крилатих ракет — 4 155 од.;
  • кораблів/катерів — 28 од.;
  • підводних човнів — 2 од.;
  • автомобільної техніки та автоцистерн — 73 742 (+98) од.;
  • спеціальної техніки — 4 042 (+3) од.

Читайте також: Негода знизила ефективність застосування FPV-дронів, що позначилося на динаміці боїв під Гуляйполем, — Снєгирьов

Нагадаємо, як заявив начальник управління комунікації угруповання Об’єднаних сил Віктор Трегубов, російські війська посилили тиск на позиції Збройних сил України (ЗСУ) на східному березі річки Оскіл у районі Куп’янська Харківської області, намагаючись використати зимові умови для переправ.

Прямий ефір