Польща виступає за посилення санкцій щодо Білорусі

Санкції. Фото: gettyimages.com

Польща виступає за посилення санкцій щодо Білорусі за її підтримку Росії. Про це сьогодні, 14 травня, перед зустріччю міністрів економіки і фінансів країн-членів ЄС у Брюсселі заявив міністр фінансів Польщі Анджей Доманський, інформує кореспондент FREEДОМ в Європі.

“Ми також обговоримо тему наступного пакету санкцій. Звичайно, санкції також мають бути спрямовані проти Білорусі. Ми знаємо, що ця країна часто обходить їх. Ми повинні завдати Росії ще одного рішучого удару, зокрема економічного. Ми повинні підтримати Україну в її боротьбі не тільки військовим шляхом, але й за допомогою посилення системи санкцій”, — сказав він.

Читайте також: Лукашенко маневрує між тим, як активно не вступити у війну проти України і демонструвати вірність Путіну, — політтехнолог

Нагадаємо, раніше політичний експерт, військовослужбовець Збройних сил України (ЗСУ) Олександр Антонюк висловив думку, що РФ може використовувати провокації для залучення Білорусі до війни проти України. Проте Лукашенко докладатиме всіх зусиль, щоб затягнути цей процес, усвідомлюючи, що результат, імовірно, не буде вигідним для агресорів.

Прямий ефір