Половину російських систем “Панцир” знищила СБУ далекобійними ударами у 2025 році

ЗРГК "Панцир-С1". Фото: uk.wikipedia.org

Удвічі скоротила кількість російських зенітних ракетно-гарматних комплексів “Панцир” Служба безпеки України своїми далекобійними ударами. Вартість усіх знищених російських систем протиповітряної оборони у 2025 році оцінюється приблизно у 4 млрд доларів. Про це сьогодні, 14 лютого, повідомили у СБУ, інформує FREEДОМ.

У відомстві наголосили, що “Панцир” це одна з сучасних і ключових систем протиповітряної оборони Росії, яку противник використовує для протидії українським далекобійним дронам. 

“Саме тому системне знищення “Панцирів” має стратегічну мету прорив повітряної оборони противника і створення коридорів для ураження цілей у його глибокому тилу. Це дозволяє Силам оборони України ефективно працювати по військових базах, складах, аеродромах та інших об’єктах російських окупантів”, зазначили в СБУ.

Читайте також: Вражено “Небо-У” та скупчення техніки росіян на окупованих Донеччині, Запоріжжі та в Криму, — Генштаб ЗСУ

Нагадаємо, підрозділ СБУ “Альфа” за чотири роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну знищив російської техніки на 5,5 млрд доларів.

Читайте також: РФ несе рекордні втрати на фронті та в економіці: криза поглиблюється (ВІДЕО)

Прямий ефір