Політичне керівництво РФ не піде на обмін полоненими за формулою “всіх на всіх”, — Жданов (ВІДЕО)

Олег Жданов. Скріншот: uatv.ua

Обмін полоненими між Україною та Росією за формулою “всіх на всіх” цілком реальний. На нього може, передовсім, погодитися російське командування, оскільки розуміє значущість цього процесу. Таку думку сьогодні, 3 жовтня, озвучив військовий експерт Олег Жданов в ефірі телеканалу FREEДОМ.

При цьому Жданов вважає, що політичне керівництво РФ навряд чи піде на такий крок.

“В принципі, я думаю, що і далі розвиватимуться події у тому контексті, що Україна займає сильнішу позицію. Тому ми маємо надію на те, що російське командування може погодитися. Але політичне керівництво в жодному разі на це не піде. Путін розуміє, що це його козир”, — сказав експерт.

Він наголосив, що президент РФ пішов на нещодавній обмін полоненими, серед яких були українські “азовці”, лише тому, що був зовнішній тиск.

“Це вже геополітична гра, в якій Путін виконує роль статиста як керівника Російської Федерації. Тому він обміняв солдатів, незалежно від свого внутрішнього бажання, бажання його підлеглих. А тут уже командування російських військ розуміє, що краще забрати з полону кадрових військових, аніж готувати нових мобілізованих. Тому є ймовірність того, що буде обмін “всіх на всіх”. Це реально”, — резюмував Жданов.

Раніше керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України Кирило Буданов на зустрічі з сім’ями українських полонених повідомив, що Київ веде з Москвою переговори щодо обміну полонених за формулою “всіх на всіх”.

Читайте також: Понад 800 українців під час 24 обмінів повернулися з російського полону — подробиці від Маляр

Нагадаємо, 21 вересня в межах обміну полоненими до України з російського полону повернулися українські захисники Маріуполя, зокрема лідери полку “Азов”.

29 вересня стало відомо, що межах чергового обміну полонених з Російською Федерацією в Україну повернулися четверо військових, які брали участь у боях за Маріуполь, та двоє цивільних.

Прямий ефір