Політолог: Росія провалила кампанію з дискредитації України перед партнерами

Пропагандистський трек про “безконтрольне використання” зброї Україною виявився провальним для країни-агресора РФ — зауважень до Києва від партнерів немає. Про це в ефірі марафону FREEДОМ на телеканалі UA повідомив кандидат політичних наук Ігор Петренко.

“На сьогодні усі партнери України, у тому числі НАТО, державний департамент США та інші країни чітко заявляють, що питань до постачання озброєнь в Україну немає”, — сказав експерт.

Щобільше, українське військово-політичне керівництво, за словами Петренка, щотижня проводить брифінги із західними військовими щодо контролю над поставленим озброєнням.

“На засідання та брифінги з військовими запрошуються представники країн-партнерів, які надають українській стороні зброю. Також планується проведення брифінгів у Комітеті конгресу США з питань безпеки, щоб забезпечити ще більший контроль”, — наголосив він.

Крім того, за словами експерта, голова ВП Єрмак та головнокомандувач ЗСУ Залужний щотижня проводять наради з радником президента США з питань безпеки Салліваном та головою Об’єднаного комітету начальників штабів генералом Міллі, де також обговорюють питання контролю над озброєннями.

“До цих щотижневих засідань планується долучити й британців. Росії тут нема чим крити, але вони не відмовляються від своїх пропагандистських ідей, шукають слабкі місця і намагаються ангажувати нових агентів, щоб і далі мусувати це питання в публічному просторі”, — сказав Петренко.

Політолог наголосив, що постачання озброєнь Україні вкрай болючі для РФ.

“Навіть попри ті обсяги, які у нас є, ЗСУ ефективно їх використовують. Тому відмовлятися від пропаганди РФ не буде, але зараз у них криза “жанру” і вони не знають, що робити далі”, — зазначив він.

Напомним, военный эксперт Александр Коваленко в эфире марафона FREEДОМ на телеканале UA предположил, что россияне нанесли удар по общежитию в Харькове, получив неверную развединформацию. Он также рассказал, какие ракеты могли использовать оккупанты.

Путину сложно воевать в Украине: российская армия получает достойный ответ

Читайте также: Чубаров: Западные партнеры Украины уже поняли, что Россия отдаст Крым только проиграв в бою

Прямий ефір