Північна Корея готова укласти з Росією угоду про постачання зброї

Володимир Путін і Кім Чен Ин. Фото: ap.org

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин готовий укласти з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним угоду про постачання зброї, повідомляє FREEДОМ із посиланням на Financial Times.

За словами аналітиків, Корейська Народно-Демократична Республіка (КНДР) може запропонувати РФ боєприпаси, реактивні системи залпового вогню і балістичні ракети малої дальності, що допоможе Москві відбити контрнаступ Києва. У відповідь Росія може запропонувати Північній Кореї зерно, нафту і військові технології, а також оплату валютою.

“Президент Росії Володимир Путін під час зустрічі з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином проситиме снаряди й боєкомплект для артилерійських систем. У більшості випадків те, що просить Росія і на що розраховує російський диктатор і російський режим, не задовольняється навіть державами та урядами й режимами, які підтримують комунікацію зі світовим ізгоєм, яким сьогодні є Російська Федерація. Тому проситимуть більше, ніж отримають”, — заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов.

Читайте також: Північна Корея перспективна для Росії країна, яка може розв’язати проблему з дефіцитом боєприпасів і техніки, — Коваленко

Прямий ефір