Переворот у Кремлі — що зупиняє еліти, пояснив Шендерович (ВІДЕО)

Москва. Фото: apostrophe.ua

Деякі представники російських еліт розуміють, що Путін програв, і були б раді відкупитись ним від Заходу. Однак у них немає, як то кажуть, технічної можливості для цього. Таку думку в ефірі FREEДОМ висловив російський журналіст, поет, драматург та сатирик Віктор Шендерович.

“Усі ці люди, яких він публічно принижував на Раді безпеки перед вторгненням в Україну і пов’язав кров’ю, були б дуже раді відкупитися від Заходу, від санкцій, від майбутньої лави підсудних, здавши Путіна. Зрозуміло, що той, хто принесе голову Путіна Заходу, ця людина домовиться, за це їй все вибачать. Мабуть, немає технічної можливості. Власна безпека — це єдине, чим Путін займається дуже професійно”, — коментує Шендерович.

Водночас він зазначає, що російські олігархи, яких звикли називати путінськими олігархами, такими вже не є, вони перестали бути елітою. Нова еліта Росії — це силовики.

“Це Патрушев [секретар Радбезу РФ], Бортников [голова ФСБ] , Шойгу [міністр оборони] і так далі. А ці люди вже військові злочинці. Вони вже зав’язли так, що їм пізно виходити назовні”, — говорить Віктор Шендерович.

Крім того, на думку сатирика, невідомо, чи ці люди розуміють, до чого все йде.

“Наскільки вони адекватні? Наскільки вони розуміють, що вони себе занапастили, не знаю. Вважаю, що якщо їм дати час побути на самоті та помовчати і подумати, вважаю, що кожен з них це зрозуміє”, — припустив Віктор Шендерович.

Читайте також: Якби Гітлер мав зброю відплати, він би її застосував, — Шендерович про ядерну загрозу Путіна (ВІДЕО)

Прямий ефір