Переговори в межах Нормандського формату відбудуться сьогодні – порядок денний (ВІДЕО)

Фото Укрінформ

Сьогодні, 26 січня, у Парижі відбудуться переговори політичних радників глав країн-учасниць “нормандської четвірки”. Вперше за довгий час зустріч буде в очному форматі. Представники України, Франції, Німеччини та Росії зберуться у Парижі, щоб обговорити врегулювання ситуації на Донеччині.

Про це повідомляє UA.

У деяких ЗМІ почали з’являтися припущення, що радники можуть домовитись про дату переговорів України із незаконними збройними формуваннями. Але Київ має на це категоричну відповідь – жодних прямих переговорів не буде. Про це у Facebook повідомив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак, який представлятиме українську сторону на переговорах у Парижі.

“Позиція України, яку багато разів висловлювали на різних рівнях, є незмінною, вона відповідає українським інтересам. Жодних прямих переговорів із сепаратистами не було й не буде. А подібні вигадки з’являються завдяки маніпуляторам, які вже багато разів намагалися створити “зраду” на рівному місці: на режимі припинення вогню, обміні полоненими, роботі ТКГ”, – написав Єрмак.

Нагадаємо, у Кремлі вигадали та активно розганяють новий пропагандистський наратив. Запевняють, що Росія не стягує війська до українських кордонів, а Київ готує провокації на Донбасі. Крім того, у лютому Рада Державної Думи Росії розгляне звернення до президента РФ Володимира Путіна про визнання окупаційних адміністрацій в окремих районах Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

Читайте також: Дату зустрічі радників лідерів Нормандського формату назвав Єрмак

Прямий ефір