Партизани “Атеш” мобілізувалися в російську армію — що відомо (ВІДЕО)

Ілюстративний скріншот: uatv.ua

Представники партизанського руху “Атеш” змогли влитися до лав російської армії. Вони мобілізувалися в самій Москві. Тепер вони займатимуться диверсійними діями в окупаційній армії, повідомляє FREEДОМ.

“Партизанити в Росії — це небезпечно, то в російській армії небезпечніше двічі. Мало того, що людина ризикує, добуваючи інформацію про супротивника в його лігві, де працює окрім усіх ще контррозвідка, ФСБ, стукачі та інші політичні органи”, — коментує керівник військових програм безпеки Центру глобалістики “Стратегія ХХI” Павло Лакійчук.

Тепер представники руху займатимуться диверсійними діями в армії РФ.

“З кожним днем наш рух спротиву зростає, і ми вітаємо нових учасників, які стають на шлях боротьби з путінським режимом. Військкомати Даниловського і Перовського районів міста Москви допомогли нашим новим агентам мобілізуватися до ЗС РФ”, — ідеться в повідомленні “Атеш”.

Агенти займатимуться не тільки інформуванням, а й впливатимуть на боєздатність армії.

“Партизанити — це дуже небезпечно, тим паче в Криму, на окупованих територіях України, де ФСБ просто почуваються… вони в Росії себе не почувають в межах закону, то на окупованих територіях закон для них узагалі не писаний”, — зазначає Лакійчук.

Сам же рух активно пише про свої дії в соцмережах, тим самим показуючи, яка російська армія вразлива.

“Така відкритість і демонстративність, з іншого боку, може бути такою психологічною роботою, направленою проти противника”, — каже Лакійчук.

У листопаді цього року рух повідомив, що провів нічну розвідку на військовій базі російських військових у Тольятті. Там вони знайшли зберігання боєприпасів.

Сам рух був створений 2022 року українськими та кримськотатарськими партизанами в боротьбі за вільну країну від російських окупантів.

Читайте також: Вибух у найдовшому тунелі БАМ на руку і Бурятії, і Китаю, і Україні — думка

Як повідомлялося раніше, у Росії невідомі знищують техніку будівельних батальйонів, які будують укріплення на кордоні з Україною. За даними місцевого підпілля, комерційні структури Курської області, в яких примусово забирають будівельну техніку, вимагають від уряду регіону грошових компенсацій за знищені екскаватори, адже партизани на регулярній основі нищать експропрійоване майно.

Прямий ефір