Українці вже перевершували очікування, треба їм довіряти, — Столтенберг про контрнаступ ЗСУ

Єнс Столтенберг. Фото: president.gov.ua

Збройні сили України успішно відбивають атаки російських окупантів, поетапно відтісняючи їх із займаних позицій і прориваючись через укріплені лінії оборони, які застосовують росіяни. Українці перевершують очікування. Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг в ефірі CNN, даючи оцінку контрнаступу ЗСУ, інформує FREEДОМ.

Він зазначив, що Сили оборони України ефективно ведуть бойові дії в надзвичайно складних умовах, і закликав довіряти їм.

“Українці поступово просуваються — відтісняють росіян, пробираються через сильно укріплені райони, включаючи мінні поля, і зараз важливо підтримувати їх. Це складні бої, легкого шляху до перемоги в українців немає, але вони просуваються. Ми побачили, що українці знову перевершили очікування. Зараз вони знову просуваються вперед. Потрібно їм довіряти”, — наголосив генсек НАТО.

Столтенберг також зазначив, що між союзниками постійно підтримується діалог з Україною. Партнери надають Києву безпрецедентні обсяги військової допомоги, навчання, консультації. Але в підсумку саме українці, польові командири мають ухвалювати непрості рішення, наголосив генсек.

Раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що критика нібито повільного контрнаступу Збройних сил України дорівнює плювку в обличчя українським воїнам.

Прямий ефір