Окупанти накопичують сили у Бердянську, Токмаку та Мелітополі, — голова Запорізької райдержадміністрації

Російські окупанти. Фото: ukrinform.ua

Російські окупанти накопичують сили та готують оборону в районі тимчасово окупованих населених пунктів Запорізької області — Бердянська, Токмака та Мелітополя. Про це сьогодні, 13 січня, в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомив голова Запорізької районної державної адміністрації Олег Буряк.

“Ворог накопичує свої сили в Бердянську, в Токмаку, в Мелітополі. Крім їхніх амбіцій захопити Запорізьку область, вони там ще й будують оборонні укріплення. У районі Каховського каналу риють окопи. Між Вовчанськом і Красним ставлять ці бетонні “пірамідки”. З одного боку, вони постійно говорять про те, як наступати, а насправді займаються оборонними заходами”, — розповів він. 

Він зазначив, що Збройні сили України відстежують усе, що відбувається на тимчасово окупованій частині області.

“У нас є зв’язок із людьми, які перебувають на окупованих територіях і дають певну інформацію. Ворог через це біситься, збільшує терміни дії комендантської години. На свята міста взагалі були закриті, з 30 грудня і до 3 січня, а деякі й до 8 січня. Намагалися, щоб не передавали якісь дані там, де окупанти можуть збиратися і святкувати Новий рік, як це було в Макіївці”, — повідомив він.

Читайте також: Російські окупаційні війська продовжують тероризувати співробітників Запорізької АЕС — деталі від Старуха

Прямий ефір