Нуланд попередила РФ про “болючі санкції” (ВІДЕО)

Фото Укрінформ

У разі вторгнення в Україну США спільно з європейськими союзниками введуть пакет дуже “болючих санкцій” щодо Кремля.

Про це заявила заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд, виступаючи перед ЗМІ, пише UA.

Вона нагадала, що Російська Федерація зосередила 100 тисяч військових біля кордонів України. А рішення провести там навчання демонструє ескалацію напруженості.

“Саме Росія створила цю кризу з нічого. Саме Росія приготувала внутрішній саботаж, дестабілізацію та варіанти дій під чужим прапором для України. Саме Росія поширила дезінформацію та брехню про Україну, США та НАТО, щоб виправдати власні дії. Зараз Росія має зробити безкомпромісний вибір: піти шляхом дипломатії та діалогу або обрати конфронтацію та масштабні наслідки, які вона принесе. Якщо російський уряд продовжить вторгнення, ще більше дестабілізує Україну, ми готові разом із нашими союзниками та партнерами змусити розплачуватись за це. Ми відповімо численними економічними заходами, зокрема тими, які не використовувалися раніше, і завдамо дуже значної шкоди економіці Росії та її фінансовій системі”, – сказала Нуланд.

До слова, нарощування російських військ на кордоні з Україною обговорять сьогодні у Брюсселі на засіданні Ради НАТО – Росія. Там також відбудеться дводенне засідання Військового комітету Північноатлантичного альянсу на рівні начальників генеральних штабів держав – членів блоку. Завтра відбудуться переговори Росія – ОБСЄ у Відні.

Раніше Нуланд заявляла, що нові санкції в разі подальшої агресії проти України ізолюють росіян від світу.

Читайте також: Вторгнення до України стане помилкою для РФ із серйозними наслідками, – МЗС Великої Британії

Прямий ефір