“Не обмежаться Краснодарським краєм”: удари по об’єктах у РФ прокоментував Братчук

Сергій Братчук. Скріншот: uatv.ua

Напередодні Україна завдала низку успішних ударів по території РФ. Зокрема безпілотниками було атаковано чотири нафтопереробні заводи (НПЗ) у Краснодарському краї та Астраханській області. Крім того, завдавали ударів по місцях зберігання і підготовки до застосування “Shahed-136/Герань-2”, навчальних корпусах, розташованих у Краснодарському краї. Такі удари впливають як на енергетику країни-агресора, так і на її військовий потенціал. І подібні атаки триватимуть. Причому Краснодарським краєм удари не обмежаться. Таку думку озвучив спікер Української добровольчої армії “Південь” Сергій Братчук в ефірі телеканалу FREEДОМ сьогодні, 22 червня.

“Я думаю, що це не обмежиться тільки Краснодарським краєм. Ми можемо в майбутньому, ближче до осені і до опалювального сезону в Російській Федерації, говорити, зокрема про, скажімо так, “глибинні” території Російської Федерації. Тому що українські дрони вже долають відстань не тільки в 1 000-1 500 км. Є результати і 2 000 км, а, можливо, і більше”, — зазначив Братчук.

Очевидно, що ці дії дронів вибивають російські ресурси, впливають на енергетику РФ, продовжив спікер.

“Це те, що в будь-якому разі послабить обороноздатність і наступальні дії Російської Федерації. Тому що НПЗ, енергетика Росії сьогодні працюють, передовсім, на фронт”, — зазначив спікер.

Він також прокоментував нещодавні удари по військовій частині в Єйську. 

“Що стосується Єйська, там базувалися навчальні підрозділи, які готували операторів із запуску дронів-камікадзе. Ця інформація вже отримала підтвердження від Генерального штабу ЗСУ. І, звичайно, я думаю, безпосередньо це пов’язано з тим, що коли вчора (21 червня, — ред.) поширилася інформація про запуск “Шахедів” із Балаклави (окупований Крим, — ред.), то перша думка — так, усе-таки добре влучили наші дрони в Єйську”, — сказав Сергій Братчук.

Він уточнив, що останні кілька місяців російські війська не запускали дрони по Україні з окупованої Балаклави.

Братчук припускає, що ударів по території РФ, зокрема по НПЗ і військових об’єктах незабаром буде більше.

“Думаю, таких ударів буде більше. Вони, як бачимо, приносять результат. Тому наші “бойові комарі” будуть діяти більш активно. Я думаю, що Україна зробила величезний стрибок, прогрес у плані створення дронів різних модифікацій. Згадаймо нещодавню атаку по Краснодарському краю — там різні дрони діяли. Думаю, зараз йдеться тільки про одне — нарощування виробництва, збільшення кількості таких безпілотників. Відповідно, і атак буде більше, вони будуть більш масовими. І результатів буде більше”, — резюмував Братчук.

Читайте також: Ворог не очікував такого розвитку БпЛА в Україні — подробиці від аналітика

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки розширили географію ударів ЗСУ по Росії своєю зброєю. 

Прямий ефір