Україна завдала ще низку ударів по російській нафтопереробці — що відомо

Афіпський НПЗ. Ілюстративне фото: wikipedia.org

Сили оборони України успішно уразили низку об’єктів нафтопереробної галузі та інші важливі цілі в Російській Федерації. Зокрема, цієї ночі безпілотниками було атаковано чотири російські нафтопереробні заводи (НПЗ). Про це сьогодні, 21 червня, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України, інформує FREEДОМ.

Йдеться про Афіпський, Ільський, Краснодарський та Астраханський НПЗ, розташовані в Краснодарському краї та Астраханській області РФ.

“Окрім цього, завдано ударів по радіолокаційних станціях і центрах радіоелектронної розвідки російських загарбників в Брянській області та тимчасово окупованому Криму. Інформація щодо ураження ворожих цілей уточнюється”, — додали в Генеральному штабі.

Там також повідомили про успішний сьогоднішній удар по місцях зберігання та підготовки до застосування “Shahed-136/Герань-2”, навчальних корпусах, пунктах управління та зв’язку розрахунків цих безпілотників, що розташовані в Краснодарському краї.

“За результатами бойової роботи зафіксовано серію вибухів та пожежу з подальшою детонацією”, — йдеться в повідомленні Генштабу ЗСУ.

Попередньої ночі підрозділи ЗСУ та Служби безпеки України атакували склад пально-мастильних матеріалів ворога в Тамбовській області, а також нафтобазу “Енемська” в Республіці Адигея.

“В районі нафтобази “Енемська” зафіксовано щонайменше п’ять вибухів, після чого почалася пожежа. Підтверджується також ураження складу пально-мастильних матеріалів противника в Тамбовській області. Відомо про пошкодження як мінімум однієї ємності із нафтопродуктами”, — заявили у Генеральному штабі.

Там додали, що Сили оборони продовжують вживати всіх заходів, щоб підірвати воєнно-економічний потенціал російських окупантів та припинити збройну агресію РФ проти України.

Читайте також: “Хочуть приховати ефективність ЗСУ”: РФ намагається засекретити інформацію про завдані збитки від ударів дронами по НПЗ (ВІДЕО)

Нагадаємо, на думку експерта енергетичного ринку Геннадія Рябцева, єдина для росіян можливість відновлювати пошкоджене ударами дронів західне обладнання на нафтопереробних заводах (НПЗ) — це промисловий канібалізм.

Прямий ефір