Найміцніші, наймогутніші, найкращі: Зеленський на Донбасі привітав ЗСУ (ВІДЕО)

Володимир Зеленський. Скриншот: facebook.com/zelenskiy.official

Президент України Володимир Зеленський вирушив на передову на Донбасі. Із міста Слов’янська Донецької області сьогодні, 6 грудня, звернувся до Збройних сил України зі словами вітання з Днем ЗСУ, вдячності українським воїнам та вшанував загиблих, інформує FREEДОМ.

Президент повідомив, що традиційно зустрічає цей день на передовій із бійцями.

“Сьогодні ми на Донбасі. Зона бойових дій стала більшою, боротьба — важчою, ціна — вищою. Але є те, що лишається незмінним, сталим, сталевим, — ваша відвага, ваша витримка, ваша воля, а отже — наша свобода, ваша незламність — отже, наша незалежність, ваша звитяга — і наша подяка за це, ваша мужність — і наша гордість за це”, — наголосив президент.

Зеленський наголосив, що міць Збройних сил України бачать сьогодні всі.

“День ЗСУ. Зараз рік ЗСУ. Я думаю, час ЗСУ. Час, коли усі бачать, хто такі українські захисники та захисниці. Хтось прозвав себе другою армією світу. Але всі бачать, у кого перше місце. Всі бачать вашу міць, гарт, ваші уміння, ваші стандарти, стандарти України”, — зазначив глава Української держави.

Він подякував батькам бійців, які виховали справжніх героїв, дружинам, чоловікам та дітям, які чекають на них, та запевнив, що День ЗСУ обов’язково буде відзначений у центрі столиці України — на Майдані Незалежності. Шлях туди лежить через інші міста і села, що їх звільняють українські воїни.

“Шлях до Майдану Незалежності та нашої волі лежить через вільний Донецьк, Луганськ і, звісно ж, Крим. Усі дії ведуть до свободи, всі кроки — до перемоги, вільної, мирної, незалежної країни. Усі наші думки про це, усі наші молитви про це, усі слова моєї подяки — вам за це: за все, що ви зробили, за все, що ви робите, за все, що ви обов’язково зробите. Повертайтеся живими!” — закликав Володимир Зеленський.

Читайте також: Сила, міць і незламність: Україна вітає та вшановує ЗСУ (ВІДЕО)

Прямий ефір