На UATV стартує новий тревел-проект “Міста і містечка”

Знімальна група проекту “Міста і містечка”

У новій туристичній програмі телеканал іномовлення України UATV популяризуватиме незнані широкому загалу, але неймовірно цікаві місця для подорожей. Родзинка проекту – про туристичні місця розповідатимуть самі ж місцеві мешканці.

“Наш проект – це своєрідний “медіагід” на вікенд. Ми розкажемо українцям і всьому світу, де в Україні можна класно відпочити й отримати безліч позитивних емоцій за 2-3 дні, – розповідає автор програми Ірина Пугач. – За концепцією програми, акценти робитимемо на історичних пам’ятках, культурних цінностях, власне, хочемо показати, чим живе нині місто, як там переплелися історія і сучасність”.

Фото UATV

За словами творців програми, першими глядачі побачать випуски про Білу Церкву, Чернігів, Луцьк, Острог, Ужгород, Жовкву та Івано-Франківськ.

“Ми розкажемо глядачам, як дістатися до цього місця, чому його важливо побачити, на що звернути увагу. А ще – про людей, які тут проживають. Також у нас буде підрубрика  “Місцева страва”, – продовжує розповідати Ірина Пугач. – Ми вирішили показати Україну очима українців. Показати крутезні з туристичного погляду місця, про які, на жаль, поки що мало знають в Україні та майже не знають у світі. UATV, запустивши проект одразу п’ятьма мовами, спробує цю ситуацію змінити”.

Програма виходитиме щосуботи, о 5:40 (українською) та 19:40 (російською). Невдовзі випуски з’являться англійською, арабською та кримськотатарською мовами. Окрім як в ефірі, проект “Міста і містечка” можна буде переглянути у зручний час на сайті каналу UATV.UA та нашому YouTube.

Прямий ефір