На пресконференції Путіна немає сенсу ходити, це лише легалізує його статус, —журналістка

Володимир Путін. Фото: ap.org

Пресконференції Путіна є пасткою, тому що він завжди уникає відповідей. Запитувати щось Путіна на пресконференціях немає сенсу, тому що відповіді ніхто не отримає. Такі “Прямые линии” потрібні главі Кремля, бо вони його легалізують. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявила журналістка із Вашингтона Каріна Орлова.

“Путін відомий тим, що завжди уникає відповіді, причому робить це найпримітивнішим чином. І, звичайно ж, у людини, яка ставить питання, має бути можливість дотиснути і перепитати, і змусити людину відповісти. Путіна неможливо змусити відповісти”, — сказала Орлова.

Вона підкреслила, що на пресконференціях Путіна до повномасштабного вторгнення іноді журналісти ставили правильні питання, але це не було почуте ніким, адже пропаганда видає інші наративи.

“Тому це просто не має сенсу. Будь-хто, хто туди ходить, просто легалізує статус Путіна і надає сенсу цим пресконференціям, зустрічам. А цього не треба робити”, — сказала Орлова.

Журналістка також розповіла, що закінчення війни нікого у Росії не хвилює. Перше, що їх цікавить, — це гроші.

“Так, мобілізація на другому місці. Тобто якщо будуть гроші, грошове забезпечення контрактників у достатньому для російського народу обсязі та з регулярністю виплат, то можна й проводити мобілізацію”, — додала гостя ефіру.

Прямий ефір