Російські війська на Покровському напрямку вдаються до тактики “повзучої окупації”. Їхня мета — прорватися за українські передові позиції та закріпитися на нових рубежах, використовуючи малі піхотні та мотоциклетні групи. Про це в інтерв’ю “Суспільному” розповів речник Оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця” Віктор Трегубов, інформує FREEДOM.
Кремлівські війська використовують великі за чисельністю сили, розбиті на малі групи, які намагаються зачепитися за будь-який об’єкт і облаштувати там оборону.
“Їхня сьогоднішня тактика — мобільні піхотні або мотоциклетні групи, які прагнуть прорватися в зону перед нашими позиціями, закріпитися і підтягнути підкріплення. Це повільна, але настирлива спроба захоплення нашої території”, — зазначив Трегубов.
Читайте також: Російські війська намагаються розширити зону окупованої території Сумщини, — ДПСУ
Нагадаємо, на фронті протягом минулої доби зафіксовано 142 бойових зіткнення. Найбільше російських штурмів Сили оборони України зупинили на Покровському, Новопавлівському та Курському напрямках.














