На парламентських виборах проголосували лише 27% молоді (ВІДЕО)

Скрін з відео

За результатами національного екзит-полу, на парламентських виборах проголосували лише 27% серед наймолодшої категорії виборців. Найбільше молоде покоління підтримало партії “Голос” і “Слуга народу”.

Про це заявили на брифінгу представники Центру Разумкова, повідомляє UATV.

Понад те, серед усіх, хто проголосував, 53% – це люди вікової категорії 50+.

“Усі три тури екзит-полів відбувся успішно. Голосування на парламентських виборах можна назвати продовженням президентських виборів”, – заявила директор Центру Разумкова Ірина Бекешкіна.

За її словами, партія “Слуга народу” отримала більшість у всіх регіонах України. Що стосується поділу за статтю, то традиційно чоловіки і жінки більш менш порівну віддали свої голоси за партії, які брали участь у виборах.

Явка на виборах 21 липня становила 49,8%. Це найменший показник за всю історію незалежної України. Найбільше знизилась активність на сході. В селах участь у голосуванні взяли 54% виборців, а в містах – лише 48%.

Щодо поділу за рівнем освіти, то виборці з повною вищою освітою  підтримали “Європейську солідарність”, “Голос” і “Партія Шарія”. Ті в кого лише загальна середня освіта, здебільшого підтримали “Радикальну партію Олега Ляшка”.

Нагадаємо, що ЦВК вже визнала обраними перших 35 нардепів. Раніше повідомлялося, що сьогодні ЦВК завершила прийом оригіналів протоколів.

Прямий ефір