На Одещині армія РФ вдарила по пологовому будинку: про наслідки повідомили в ОВА

БпЛА Shahed. Фото: armyinform.com.ua

Сьогодні вранці, 1 червня, армія РФ завдала удару по цивільній інфраструктурі півдня Одещини. Внаслідок атаки постраждали пологове відділення та адміністративні будівлі лікарні. Про це повідомив очільник Одеської обласної військової адміністрації (ОВА) Олег Кіпер, інформує FREEДОМ.

За його словами, у медзакладі пошкоджені фасад, двері та понад 30 вікон.

“У відділенні перебували шість породіль із немовлятами, одна жінка — при пологах. На щастя, пацієнтки та персонал не постраждали. Тривають роботи з ліквідації наслідків”, — написав Кіпер у Telegram.

Читайте такожБагато пожеж і пошкоджень, серед поранених — троє дітей: в Україні ліквідовують наслідки російської атаки (ФОТО)

Нагадаємо, російські війська напередодні ввечері та в ніч на сьогодні, 1 червня, завдали ударів по цивільних об’єктах у чотирьох областях України. Під вогнем були Запорізька, Одеська, Сумська та Харківська області.

Прямий ефір