На Бахмутському напрямку звільнено Андріївку: чим важливе це село, розповів Коваленко

Ілюстративний скріншот: uatv.ua

Андріївка на Бахмутському напрямку є важливим населеним пунктом, який відіграє проміжну роль до визволення українськими військами не менш важливих Курдюмівки та Кліщіївки. Про це сьогодні, 15 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко.

“Андріївка — це дуже важливе село, але воно відіграє проміжну роль у просуванні до траси Т 0513, а також для подальшого звільнення не менш важливих Курдюмівки та Кліщіївки, які зараз фактично перебувають у “сірій” зоні. І ключем до звільнення Кліщіївки певною мірою є село Андріївка, яке російські окупанти використовували як елемент логістичного забезпечення того гарнізону, що перебував у Кліщіївці. Тому як проміжний етап у просуванні в південному секторі — так, це дійсно важливий момент”, — сказав він.

Водночас Коваленко уточнив, що важливіший сенс для південного сектору має саме Кліщіївка.

“Очікуємо, коли отримаємо інформацію про звільнення саме цього населеного пункту”, — зазначив військово-політичний оглядач.

Читайте також: “Бахмутська мишоловка” може захлопнутися протягом години: взяття Андріївки під контроль ЗСУ прокоментував Братчук

Нагадаємо, Генштаб також повідомив, що ЗСУ мають успіх поблизу Кліщіївки на Донеччині.

Прямий ефір