“Бахмутська мишоловка” може захлопнутися протягом години: взяття Андріївки під контроль ЗСУ прокоментував Братчук

Зруйнований Бахмут. Фото: Facebook/93-тя ОМБр Холодний Яр

Українські війська під час штурмових дій взяли під контроль село Андріївка Донецької області. Про це сьогодні, 15 вересня, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України. На думку спікера Української добровольчої армії “Південь” Сергія Братчука, це означає падіння ще одного вузла оборони росіян на Бахмутському напрямку, що дає українським військам можливість завдавати вогневого ураження по інших локаціях і просуватися вперед. Про це Братчук заявив у прямому ефірі телеканалу FREEДОМ.

Він наголосив: Андріївка — це удари по ворожих флангах на Бахмутському напрямку. Якщо зруйнуються фланги, то оборона противника теж сипатиметься.

“Далі будуть і Кліщіївка, і Курдюмівка — там теж дуже тяжкі бої. Але це ті, зокрема й панівні, висоти, які ставлять під загрозу весь південний фланг російського угрупування під Бахмутом. Ми пам’ятаємо, скільки вони билися за Бахмут. І чим зрештою закінчилося? Тим, що Збройні сили України вже перемололи кілька частин і рухаються далі, вибиваючи ворога. Більше скажу, ця “Бахмутська мишоловка” може захлопнутися протягом найближчої години. Але наші командири роблять так, як роблять. Далі подивитеся, чому це так відбувалося”, — прокоментував Сергій Братчук.

Нагадаємо, Генштаб також повідомив, що ЗСУ мають успіх поблизу Кліщіївки на Донеччині.

Прямий ефір