Мирні форми протесту не приведуть до змін у Росії — думка опозиціонера

Ілюстративне фото: "Политота"

В умовах режиму, який сформувався на території Росії, мирні форми протесту стали марними, і єдиним способом боротьби є використання зброї. Про це сьогодні, 18 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив російський опозиційний політик, член Виконавчої ради З’їзду народних депутатів Віталій Скойбеда.

“Я б хотів зараз сказати про марні очікування деяких людей, які досі не розуміють, що в неофашистському путінському режимі, який сформувався та оформився, всілякі форми мирного протесту втратили свою актуальність”, — сказав він.

Як він зазначив, вбитий російський опозиціонер Олексій Навальний виділявся у спробах протестувати проти режиму мирним шляхом, зокрема своєю послідовністю та креативністю.

“Креативністю використовувати інститути… Хоча насправді вони давно вже перетворилися на муляжі, які мутували під путінським режимом, таких як вибори, засоби масової інформації, закони, Конституція… Він намагався боротися до останнього мирним шляхом, підсумок ми всі знаємо, — найпослідовніший, але наймирніший борець із путінським режимом був убитий”, — наголосив він.

Опозиціонер переконаний, що якщо і доводиться боротися з російським режимом, то це слід робити зі зброєю в руках.

“Під час боротьби, тільки це може допомогти проти фашистського режиму, як гітлерівський, сталінський, хамасівський, північнокорейський і — яким став путінський режим. Інших способів у реальному світі, щоб домогтися падіння цього режиму і змін Росії — немає”, — резюмував Віталій Скойбеда.

Читайте також: Смерть Навального у російській колонії — тіло опозиційного політика досі ніхто не бачив: подробиці (ВІДЕО)

Нагадаємо, 16 лютого у виправній колонії помер російський опозиційний політик Олексій Навальний. Про це повідомили пресслужба управління Федеральної служби виконання покарань Росії по Ямало-Ненецькому автономному округу (ФСВП ЯНАО), а також низка російських ЗМІ.

Прямий ефір