Ми захистимо кожен сантиметр ЄС, — Урсула фон дер Ляєн про загрози з боку Росії

Урсула фон дер Ляєн. Фото: gettyimages.com

ЄС планує мобілізувати до 800 мільярдів євро для сектору оборони. Про це в інтерв’ю виданню Le Soir заявила глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, інформує FREEДОМ.

Вона також зазначила, що зробить все, щоб зберегти мир в Європі. За її словами, на тлі зростаючої ворожості блок повинен вжити всіх необхідних заходів для забезпечення демократії, процвітання і миру.

“Ми беремо на себе свою частку відповідальності за захист Євросоюзу. Ми повинні дивитися правді в очі: світ кардинально змінився, і ми повинні бути готові до викликів. Для цього ми повинні довести собі, нашим союзникам і нашим противникам, що Європа має волю і здатність захищати себе. У нас є програма для досягнення цієї мети: “Підготовка до 2030 року”. Ми усуваємо прогалини в наших можливостях. Ми прискорюємо процедури. Ми мобілізуємо до 800 мільярдів євро для сектору оборони. Ми захистимо кожен сантиметр Європейського Союзу”, — сказала Урсула фон дер Ляєн.

Читайте також: Євросоюз прямує до повної відмови від російських енергоресурсів — подробиці (ВІДЕО)

Як повідомлялося, 19 вересня Європейська комісія затвердила 19-й пакет санкцій проти Російської Федерації. Він спрямований на криптовалюту, банки та енергетику.

Прямий ефір