МВС: Україна отримала статус спостерігача в AQUAPOL

Фото Укрінформ

Україна отримала статус спостерігача в Асоціації Міжнародного поліцейського співробітництва на воді AQUAPOL – платформі, створеній у 2002 році.

Про це інформує МВС, пише UA.

За повідомленням правоохоронців, МВС спільно з Нацполіцією України досягнуло ще більшого прогресу в створені безпечного та захищеного середовища для кожного українця.

З січня 2022 року оперативна взаємодія та співпраця з правоохоронцями країн-членів ЄС виходить на новий рівень – Україна отримала статус спостерігача в Асоціації Міжнародного поліцейського співробітництва на воді AQUAPOL”, – розповіли в МВС.

Вже з наступного року для української водної поліції відкриваються нові можливості для ефективної взаємодії з партнерами із Болгарії, Румунії, Угорщини, Хорватії та Німеччини в межах Дунайського центру.

“Цей винятковий випадок, коли до асоціації приймають країну, що не є членом ЄС, вказує на зацікавленість міжнародних партнерів у взаємовигідній співпраці з нашою країною, що сприятиме ефективності у досягненні спільної мети в боротьбі з незаконною міграцією, торгівлею людьми, контрабандою товарів; у протидії незаконному обігу зброї та наркотиків”, – уточнили у відомстві.

До слова, катери українських Військово-морських сил “Суми” і “Фастів” провели 30 листопада ходові випробування в Чорному морі.

Читайте також: Українські ВМС отримали на озброєння модернізовані гелікоптери (ФОТО)

Прямий ефір