Мінкульт проводить обговорення про розпізнавання та боротьбу з фейками

Фото Укрінформ

Міністерство культури та інформаційної політики у межах Всесвітнього тижня медійної та інформаційної грамотності проводить дискусію щодо розпізнавання фейків та боротьби з ними.

Трансляцію обговорення проводить національний проєкт МКІП з медіаграмотності “Фільтр” у Facebook, повідомляє UA.

“Ми святкуємо цього тижня Всесвітній тиждень медіа та інформаційної грамотності, і до нього “Фільтр” ініціював три тематичні дні, один з яких уже відбувся 26 жовтня. Сьогодні ми святкуємо “Медіаграмотність і медіа”. Святкуємо так, що запрошуємо представників українських топових ЗМІ і презентуємо найкращі ідеї та рішення з просування медіаграмотності в медійному форматі, шукаємо відповідь на запитання: яким чином зробити так, щоб наша аудиторія була дійсно зацікавлена темою медіаграмотності і була мотивована мислити критично, критично сприймати контент”, – сказала під час обговорення керівниця національного проєкту з медіаграмотності “Фільтр” Валерія Ковтун.

Під час обговорення журналісти, редактори та ведучі презентують свої найкращі проєкти з просування медіаграмотності, боротьби з дезінформацією та розвитку критичного мислення аудиторій.

А фактчекери поділяться найефективнішими інструментами з перевірки інформації та розкажуть про таємниці надшвидкого розпізнавання фейків.

Нагадаємо, дружина президента України Олена Зеленська вважає, що привчати дітей до інформаційної гігієни треба, починаючи зі шкільних років, але при цьому варто особливу увагу приділяти ще й розвитку навичок розрізнення правди і фейків у літніх людей.

Читайте також: Мінкульт презентував стратегію з медіаграмотності

Прямий ефір