Медведчук укотре зміг переконати Путіна, що він не безнадійний — думка

Віктор Медведчук та Володимир Путін. Фото: wikimedia.org

Проваливши завдання з розхитування ситуації в Україні, колишній український політик Віктор Медведчук все ж шукає способи, як продовжити отримувати фінансування від Кремля незалежно від обставин і виправдати себе. Про це сьогодні, 25 березня, в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав журналіст-розслідувач проєкту “Схеми” Максим Савчук.

“Мені здається, що Медведчук просто вкотре зміг переконати Путіна, що він не безнадійний, і що є сенс вливати в нього гроші, що в нього ось-ось щось вийде. Я не знаю, з якої причини, але Кремль чомусь йому вірить і чомусь продовжує давати йому якісь фінансові ресурси для функціонування вже його нового політичного руху”, — висловив він думку.

Савчук зазначив, що кожного разу, коли Медведчук починає якийсь новий політичний проєкт, журналісти знаходять якийсь його новий бізнес.

“Перед 2019 роком ми знайшли нафтове родовище і нафтопереробні заводи. Тепер ось новий політичний проєкт — “Інша Україна”, яким керуватиме Медведчук. Тепер у нього — мережа заправок”, — розповів журналіст-розслідувач.

Він звернув увагу, що російський президент Володимир Путін традиційно дарує Медведчуку “нову вудку” перед стартом кожного політичного проєкту.

“Чому він досі йому вірить? Не знаю, напевно, якісь особисті переконання, і він дав йому черговий шанс на черговий політичний проєкт. Хоча, як на мене, він взагалі безперспективний”, — вважає Максим Савчук.

Читайте також: Новий російський бізнес Медведчука: чим володіє політик у РФ (ВІДЕО)

Прямий ефір