Марш пам’яті Навального і Нємцова — останній шанс для російської опозиції показати, що в Росії не вмер опір, — Тізенгаузен

Борис Тізенгаузен. Ілюстративний скріншот: uatv.ua

Російська опозиція збирається провести марш пам’яті політиків Олексія Навального і Бориса Нємцова 2 березня. Влада Москви вже відмовила офіційно проводити подібний захід, пославшись на ковідні обмеження. Ця демонстрація — останній шанс для російської опозиції продемонструвати, що в Росії залишився будь-який опір режиму. Про це сьогодні, 22 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів політтехнолог Борис Тізенгаузен.

“2 березня в Росії, у Москві, намічається марш пам’яті Навального і Нємцова. Це буде останній шанс для російської опозиції показати, що в Росії не помер остаточно опір. Якщо цей марш закінчиться тим, що всіх розженуть, то на цьому можна ставити крапку”, — сказав він.

Слідчі вимагають від родичів Навального поховати політика таємно, погрожуючи в разі відмови щось зробити з тілом.

“Це суто “КДБ-шні” замашки знущатися з сім’ї, не видавати тіло. Я взагалі думаю, що перед тим, як видати тіло Навального, щоб його поховати, його десь пару днів потримають, щоб його неможливо було ховати у відкритій труні. Там кілька умов було для матері Навального. По-перше, тихий похорон. По-друге, їй настійно рекомендували вибрати інше кладовище”, — підкреслив політтехнолог.

Читайте також: Мирна акція “Полудень проти Путіна” здатна поставити хрест на легітимності виборів, — Гудков

Прямий ефір