Люди, не бійтеся, не Україна ваш ворог, – Резніков відреагував на слова ватажків “Л/ДНР” про евакуацію з ОРДЛО

Фото з сайта kmr.gov.ua

Міністр оборони України Олексій Резніков звернувся до жителів тимчасово окупованих територій і заявив про те, що Україна не буде застосовувати силові дії щодо ОРДЛО.

Про це повідомляє UA з посиланням на виступ Олексія Резнікова у ВР під час години запитань до уряду.

Міністр укотре наголосив, що Україна посилює свою оборону, але не має намірів вдаватися до жодних силових дій щодо ОРДЛО чи Криму. За його словами, Україна буде рухатися політико-дипломатичним шляхом, оскільки не хоче, щоб життя її громадян було у небезпеці.

“Звертаюся до мешканців Луганська, Донецька, Алчевська, Горлівки, Ясинуватої та інших міст: люди, не бійтеся. Не Україна ваш ворог. А ті, хто начебто хоче вас захистити від України. Не вірте чуткам про якийсь наступ”, – заявив Резніков.

Він наголосив, що українська армія готова до будь-якого розвитку подій щодо оборони.

Нагадаємо, сьогодні ватажок так званої “ДНР” Денис Пушилін заявив про те, що організовано масовий централізований виїзд населення ОРДЛО до РФ. За його словами, евакуйованих мають розмістити у Ростовській області. Евакуації “насамперед підлягають жінки, діти і люди похилого віку”. Пушилін додав, що “тимчасовий виїзд збереже життя та здоров’я”.

Ватажок “ЛНР” Леонід Пасічник також закликав населення ОРЛО евакуюватися до Росії. За його словами, заклик стосується тих, хто “не має мобілізаційних розпоряджень, а також не є задіяним у життєзабезпеченні соціальної та цивільної інфраструктури”. Пасічник заявив про готовність РФ розмістити людей на своїй території і закликав чоловіків, “готових взяти зброю, захищати” псевдореспубліку.

Читайте також: Росія не відводить війська з українських кордонів, а переміщує сили, – Резніков

Прямий ефір