Кров, скло та уламки: вулиці Херсона після атаки окупантів показали журналісти FREEДОМ (ВІДЕО)

Наслідки обстрілу Херсона 24 грудня. Фото: t.me/tymoshenko_kyrylo

У Херсоні прибирають наслідки вчорашнього обстрілу окупантів — на цьому місці напередодні загинуло п’ятеро людей. Загалом же загинуло внаслідок атаки 10 людей. Сьогодні, 25 грудня, магазин, що зазнав обстрілу, відновив роботу, а комунальники розчищають вулиці від скла і залишків ракет, інформує кореспондент FREEДОМ з місця подій.

Тим часом дощ змиває сліди крові загиблих від російських снарядів жителів міста.

“Ми відкрилися, щоб люди змогли скупитися. Фанерою будемо закривати вікна. Продукція, яка може ще добре зберігатися — є в продажу. Люди можуть купити хліб, таке. А все інше списується й утилізується”, — розповів працівник супермаркету Сергій.

Люди, попри небезпеку та вчорашні трагічні події, теж на вулицях міста є.

“У мене дитина. Мені треба масла купити, молока. То що робити? Що буде — то буде. Від цього ніхто не застрахований. Життя таке”, — поділилася місцева жителька Анна.

Люди, які живуть недалеко від місця обстрілу, досі перебувають у шоці. І зазначають: інакше, як тероризмом, такі дії РФ назвати не можна.

“Ми живемо недалеко. І в нас вдома дуже-дуже гучно було. Ми вдома були. Це, звичайно, жах. Жах. Як можна так? Справжній тероризм”, — сказала мешканка Херсона Тетяна.

Читайте також: Підбирали час і місце для удару, аби була максимальна кількість жертв, — Соболевський про атаку РФ по Херсону (ВІДЕО)

Нагадаємо, у суботу, 24 грудня, російська армія завдала масованого удару по Херсону. Було зафіксовано 41 обстріл, відомо про 58 поранених і 10 загиблих. Цього дня загалом по Херсонській області армія РФ завдала 71 удар — 16 людей загинули, 64 поранені.

Прямий ефір