Кадиров може стати тією людиною, яка “принесе новій владі голову Путіна”, — Пономарьов

Рамзан Кадиров. Фото: ukrinform.ua

Глава Чечні Рамзан Кадиров має політичні амбіції і може стати тією людиною, яка “принесе новій владі голову Путіна”. Таку думку сьогодні, 28 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив колишній депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов.

На його думку, для Кадирова завдання мінімум — бути лідером мусульман Росії, проте, ймовірно, він має амбіції на політичну кар’єру.

“Думаю, що Рамзан точно гратиме в політичну гру. Тим більше, що Рамзан знову-таки має дуже надійний тил, йому є куди звалювати. На відміну від Путіна, Рамзан у будь-який момент часу може зібратися і відбути в Арабські Емірати. Там для цього все підготовлено. Там незрозуміло, що буде далі, але зараз він точно вважає, що у нього все там прикрито”, — сказав Пономарьов.

Він назвав три сценарії, які Кадиров може реалізувати.

“Варіант номер один — принести новій владі голову Путіна на великій срібній таці. Він легко може це реалізувати. І щобільше, я вважаю цей варіант найімовірнішим… Головне відчути, що час настав. Варіант номер два — оголосити незалежність Чечні й залишитися правителем відповідно незалежної Чечні в момент падіння влади в Москві, скажімо, зіграти на випередження. А варіант номер три — звалити в Емірати й жити на втіху. Всі три варіанти абсолютно реальні”, — вважає російський опозиціонер.

На його думку, Кадиров робитиме вибір між першими двома варіантами, тому що третій для нього дорівнює виходу на пенсію.

Читайте також: На бік добра в Росії готові перейти високопосадовці путінського режиму, — Пономарьов

Прямий ефір