Кадиров 15 років вживає якісь таблетки, він хворий і наркозалежний, — Закаєв

Рамзан Кадиров. Скріншот: uatv.ua

Нині всі процеси, пов’язані з главою Чечні Рамзаном Кадировим, починають виходити з-під контролю. Не тому, що Кадиров стає менш лояльним до Путіна, а тому, що він не орієнтується в ситуації, що складається у зв’язку з війною проти України. Таку думку сьогодні, 6 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив глава Кабінету міністрів Чеченської Республіки Ічкерія за кордоном Ахмед Закаєв.

“Тому та офіційна пропаганда Кремля не завжди збігається з якимось мракобіссям Кадирова, у якого взагалі в принципі немає нічого ні в якому відношенні — ні з позиції патріотизму російського або чеченського. Тваринний страх у цієї людини перед прийдешньою катастрофою. Він давно перестав бути якоюсь істотою, яка логічно висловлює свої думки, він абсолютно завжди суперечить тому, що відбувається. Звичайно, ні в Кремлі, ні в Чечні немає однозначної відповіді на те, що сьогодні відбувається. Кремль говорить одне, а Кадиров від випадку до випадку говорить різні речі. Тому, в принципі, є таке бажання його поміняти, замінити його на когось іншого”, — сказав він.

За словами політика, Кадиров складається повністю з комплексів, це “грудка неповноцінності”.

“Йому завжди не вистачає, щоб якось його підносили. Спочатку завдання Кадирова полягало в тому, щоб руйнувати наші історичні, усталені національні традиції”, — додав Закаєв.

Крім того, він стверджує, що Кадиров став залежним від якихось лікарських препаратів. Для постійної активності главі Чечні треба було мати міцне здоров’я, яке він посилив спеціальними препаратами.

“За нашою інформацією, він хворий, уже став наркозалежним, він уже 15 років вживає якісь таблетки. На початку його становлення як лідера, як керівника, увесь уряд 24 години на добу повинен був перебувати напоготові, що будь-якої миті — о 3-й годині ночі, о 2-й годині ночі, о 4-5-й ранку ця людина могла з’явитися на робочому місці або викликати телефоном до себе міністра. І якщо цей міністр за пів години або годину не опиниться там перед ним, то вони його знімали. У нього такий був робочий графік, і він сам себе називав “термінатором”, тобто господарник, який 24 години на добу. Але це все підтримувалося якимись енергетичними пігулками, які надалі дають про себе знати. І сьогодні він став абсолютно залежний від цих пігулок, і якась наркотична залежність. Він уже не контролює себе без них. І тому є таке припущення, що він хворий і наразі його кудись відправили нібито у відпустку відпочити, але на лікування, щоб його трохи привести до тями”, — розповів Ахмед Закаєв.

Читайте також: Кадиров став незручним для Кремля з поверненням Герасимова, — Курносова

Прямий ефір