Іранські дрони-камікадзе атакували Білу Церкву — наслідки (ВІДЕО)

Наслідки нальоту. Фото: uatv.ua

Внаслідок нічної атаки дронів-камікадзе на Білу Церкву на Київщині сталася пожежа, постраждала одна людина. Серед ночі у містечку пролунало шість вибухів. Про те, що сталося у Білій Церкві сьогодні, 5 жовтня, розповіла кореспондентка FREEДОМ Ксенія Барвіненко.

“О 01:30 ночі була повітряна тривога, і рівно о 2-й годині почалися вибухи. Перший був глухий такий, а другий — дуже потужний, будинок захитався. З інтервалом у 15-30 хвилин точилися вибухи, а потім заграва була”, — розповів мешканець Білої Церкви Микола.

Ця ніч мешканцям Білої Церкви запам’ятається надовго. Після стільки днів затишшя — одразу шість вибухів. Іранськими дронами-камікадзе Росія атакувала двічі: о 2 годині ночі та о 4 ранку.

“Воно дзижчить у повітрі, чути, що щось є в повітрі. Гучить, як мопед, а потім були такі прольоти, наче комета”, — згадує місцевий житель.

Удару зазнали об’єкти інфраструктури. Одна будівля спалахнула, в сусідніх — зруйновані дахи, вибиті вікна. Уламки розкидало на кілька метрів. Серед них виявили фрагменти одного з іранських безпілотників. Напис на борту — “Герань-2”. Саме так росіяни перейменували іранські дрони Shahed. На одному з уламків написано російською: “Не братися”, що ще раз доводить, що Росія закупила іранські дрони.

Внаслідок нічної атаки постраждала одна людина. Його стан стабільний, загрози життю немає.

“Війна триває, і нікуди не поділися ризики та загрози з боку Російської Федерації. Я звертаюся до всіх жителів Київської області та України: не нехтуйте всіма заходами безпеки, бережіть своє життя, дбайте про людей, які вас оточують, це зараз дуже важливо, загроза триває, війна триває, але ми обов’язково переможемо”, — заявив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Це перша атака дронів-камікадзе на Київщину. Раніше так далеко від лінії фронту Росія таких безпілотників не застосовувала.

“Зараз фактично наслідки вже ліквідовані. Продовжується документування злочинів, оскільки це військовий злочин. Поліція забезпечила охорону громадського порядку”, — прокоментував наліт начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Небутов.

До Київської області російська армія направила 12 дронів, половину з них збили Збройні сили України. Це свідчить про те, що атакою дронами-камікадзе на мирні міста Росія не зможе переламати перебіг війни та зупинити наступ української армії.

Читайте також: Атака дронами у Білій Церкві — деталі від голови Київської області (ВІДЕО)

Нагадаємо, російські військові вночі атакували Білу Церкву Київської області дронами-камікадзе, випущеними з півдня України.

Прямий ефір