Гомофобія — одна з головних скріп РФ: чому заборонили ЛГБТ-рух і як це вплине на репресивну діяльність Кремля (ВІДЕО)

Ілюстративний скріншот: uatv.ua

Верховний суд РФ визнав “екстремістською” організацією і постановив заборонити “Міжнародний громадський рух ЛГБТ”. Тепер у силових відомств з’явилася ще одна стаття, за допомогою якої можна впливати на населення, повідомляє FREEДОМ.

Павло та Євген одружилися в Данії 2018 року. Там одностатеві шлюби дозволені, після молодята приїхали до Москви й поставили печатку про шлюб.

“Одностатевий шлюб у Росії визнається. Нам у паспортах зробили позначку про те, що проведена офіційна реєстрація шлюбу”, — розповіли вони.

Але раділи вони не довго. Формально такий шлюб у РФ дозволено, а за фактом — до них цього ж дня додому прийшла поліція і забрала паспорти. Молодята були змушені виїхати з Росії до Європи, адже Росія тільки для гетеросексуальних росіян.

Якби Павло та Євген спробували поставити штампи зараз, то за це потрапили б до в’язниці. Верховний суд РФ заборонив неіснуючий ЛГБТ рух у Росії.

Нібито рішення Верховного суду необхідне для дотримання заборони агресивної ЛГБТ-пропаганди, реклами та залучення нових членів. Павло зі своїм партнером у щасливому шлюбі живе вже 5 років у Нідерландах. І рішення Верховного суду РФ його ніяк не здивувало.

“Жах. Але до цього все давно йшло. Було очевидно, що Росія йде цим шляхом тоталітаризму і фашизму. Коли певну групу людей можуть визнати екстремістами, неугодними”, — сказав лікар Павло Стоцко.

Значки на одязі, паради, ходи, тематичні вечірки, поцілунок друга однієї статі або прапор із зображенням веселки в руках, наприклад, на Красній площі — отримуй 12 років суворого режиму. Репресії та шантаж — силовики тепер можуть як завгодно інтерпретувати рішення Верховного суду в боротьбі з секс-меншинами.

Хоча багато хто з тих, хто кричить про боротьбу проти ЛГБТ з екранів ТБ, самі є активними представниками, але не на камеру.

“10% депутатів Державної думи РФ є гомосексуалами. Від голови Держдуми В’ячеслава Володіна до депутата Андрія Макарова. А деякі депутати тримають гей-клуби й отримують від цього дохід”, — наголосив журналіст, ЛГБТ-активіст Ренат Давлетгільдєєв.

Рішення суду про заборону ЛГБТ руху діятиме винятково проти тих активістів, які виступають проти війни, проти чинної влади. Зрозуміло, що кремлівського пропагандиста Антона Красовського екстремістом визнано не буде.

“Уся пропаганда на цьому заснована, що є прокляте розкладання Заходу. У рамках їхніх скріп. Найпікантніше і найсмішніше, що один із головних пропагандистів Росії Красовський є відкритим геєм”, — розповів політолог Тарас Загородній.

Організація об’єднаних націй засудила рішення Верховного суду РФ.

“Ми шкодуємо про рішення ВС РФ затаврувати “Міжнародний ЛГБТ-рух” як “екстремістський”. Ніхто не повинен бути ув’язнений за правозахисну діяльність або позбавлений прав людини на підставі своєї сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності”, — заявили в ООН. 

Дочка головного пропагандиста РФ Володимира Соловйова Катерина також не підтримала таке рішення суду у своїх соціальних мережах.

“Неіснуючі нешкідливі організації визнаємо екстремістськими, а ХАМАСу влаштовуємо прийоми в Кремлі. Навіть Орвелла б уже знудило від перенасичення. Нагадую, що за домашнє насильство в нас усе ще просто штрафи”, — заявила Катерина Соловйова.

Павло та Євген зрозуміли, що влада налаштована гнобити до останнього людей з нетрадиційною орієнтацією в той момент, коли 5 років тому до них у московську квартиру увірвалася поліція і забрала паспорти громадян РФ. Тепер вони спокійно живуть у Нідерландах. Тим часом як багато інших росіян, які мають одностатеві сексуальні вподобання, тепер змушені покинути країну, оскільки гомофобія стає мало не головною зі скріп, які об’єднують РФ.

Читайте також: Заборона ЛГБТ-руху в Росії — ще один репресивний зашморг на шиї населення, — Полозов

Прямий ефір